Regulamin

 

1. Na zabiegi makijażu permanentnego/kosmetologii estetycznej można umawiać się telefonicznie pod numerem telefonu +48 731 677 000 lub poprzez wysłanie wiadomości prywatnej na stronie firmowej na Facebook lub Instagram VIP Contour Makijaż permanentny & Kosmetologia estetyczna.
2. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu.
3. Jedyną formą rezerwacji terminu jest wpłata zadatku na konto bankowe w wysokości 100 zł w ciągu 3 dni roboczych od dnia zapisania się. Jeżeli wpłata nie zostanie uiszczona w wyznaczonym terminie, będzie to skutkować anulowaniem rezerwacji. Zadatek można uiszczać osobiście w placówce firmy lub na konto firmy Star Group Sylwia Gunia:
ING Bank Śląski 62 1050 1445 1000 0091 2607 7768

W tytule przelewu należy wpisać: „imię i nazwisko, data wizyty”.
Wpłacony zadatek jest zaliczany na poczet wykonanego zabiegu.
4. Zadatek przepada w sytuacji, gdy klientka nie poinformuje o konieczności przełożenia wizyty minimum 2 dni robocze przed wyznaczonym terminem zabiegu, nastąpi całkowita rezygnacja z zabiegu, klientka nie poinformuje o nieobecności na umówiony zabieg.
5. W gabinecie można płacić za wykonane zabiegi gotówką lub kartą.

6. Klient jest zobowiązany do zapoznania się z przeciwwskazaniami do wykonania danego zabiegu (dostępne w zakładce „przeciwwskazania”) oraz poinformowaniu nas o ewentualnym posiadaniu starego makijażu permanentnego/wypełniacza ust.
7. Nie poinformowanie o jakichkolwiek przeciwwskazaniach przed umówieniem się na wizytę, będzie skutkować odmową wykonania zabiegu oraz brakiem zwrotu zadatku.
8. Korekta makijażu permanentnego odbywa się w terminie 4-8 tygodni od pierwszej pigmentacji i jest bezpłatna.
9. Jeżeli klientka zdecyduje się na wykonanie dopigmentowania w innym terminie, musi liczyć się z dopłatą:
9-12 tygodni – 100 zł,
13-16 tygodni – 200 zł
powyżej 16 tygodni – dopigmentowanie traktowane jest jako odświeżenie, czyli do 1 roku – 50% ceny.
10. Nie poinformowanie minimum 2 dni przed wyznaczoną datą korekty o konieczności przełożenia wizyty lub nie stawienie się w wyznaczonym terminie korekty, będzie skutkować dopłatą za wyznaczenie nowego terminu w kwocie 150 zł.
11. Podczas zabiegu makijażu permanentnego zawsze ustalany jest kształt i dobierany kolor, który współgra z urodą klientki.
12. Efekt ostateczny po wykonaniu zabiegu makijażu permanentnego wynosi 6 tygodni po zabiegu uzupełniającym.
13. Efekt ostateczny po wykonaniu zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej wynosi 2 tygodnie po zabiegu.
14. Konsultacja dotycząca wykonania zabiegu makijażu permanentnego oraz wypełnień na bazie kwasu hialuronowego jest bezpłatna. W razie wątpliwości dotyczących zabiegów zapraszamy do naszego gabinetu na taką konsultację po wcześniejszym umówieniu się.
15. Aktualny cennik znajduje się na stronie internetowej firmy oraz profilu na portalu Facebook.
16. Mamy prawo do odmowy wykonania zabiegu bez podania przyczyny.
17. W skrajnych przypadkach mamy ma prawo odmówić wykonania usługi, jeżeli oczekiwania klientki co do kształtu są niezgodne z proponowaną wizualizacją.
18. Bardzo prosimy o przychodzenie na wizytę punktualnie. Spóźnienie 15 minut może skutkować odmową wykonania usługi, a wpłacony zadatek przepadnie.
19. Prosimy o unikanie przychodzenia na zabieg z przeziębieniem, aby nie narażać nas na zarażenie.
20. Na zabieg prosimy przychodzić bez osoby towarzyszącej, bez dzieci. Zależy nam na Waszym i naszym skupieniu.
21. Nie wykonujemy pigmentacji na odpowiedzialność własną klienta.
22. Każdą wizytę potwierdzamy wiadomością SMS. Jeśli klient nie otrzyma informacji o swojej planowanej wizycie, to prosimy o skontaktowanie się z nami.
23. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty (z przyczyn niezależnych od nas) po ustaleniu z klientką innego, dogodnego dla obydwu stron.
24. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.