Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi
Dobrze dobrany kształt brwi może znacząco przyczynić się do poprawy naszego wyglądu. Odpowiednio dobrany tworzy efekt liftingu, korzystnie wpływa na proporcje twarzy, a nawet może optycznie wyszczuplić nam twarz. Kształt i kolor dobierany jest zawsze indywidualnie do urody każdej klientki. Bezpośrednio po zabiegu kolor jest dosyć intensywny, lecz po wygojeniu (około 7-10 dni) kolor traci na intensywności około 30-40%. Należy pamiętać również o tym, że makijaż permanentny nie może nam zastąpić klasycznego makijażu. Stanowczo stawiam na naturalny, nieprzerysowany wygląd.

Makijaż permanentny ust
Makijażem permanentnym ust możemy nadać ulubiony odcień naszym wargom, ocieplić je, ochłodzić, rozjaśnić lub przyciemnić, a także zmienić ich kształt poprzez optyczne powiększenie ust za pomocą wyrównania konturu. Dzięki pigmentacji możliwe jest także tuszowanie blizn, np. po rozszczepie wargi, bądź często przechodzonych opryszczkach. Finalny kolor ust po zabiegu to połączenie wspólnie wybranego pigmentu lub kilku pigmentów oraz naturalnego odcienia warg klientki. Dzięki temu kolor idealnie współgra z typem urody klientki.

Makijaż permanentny powiek
Makijaż permanentny powiek jest trwałą pigmentacją górnej lub dolnej powieki. Pozwala uzyskać lekkie, eleganckie i bardziej wyraziste spojrzenie. Jeżeli masz dość codziennego malowania i martwienia się o to, czy makijaż jest wykonany poprawnie, czy też się nie rozmazał, to serdecznie zapraszam.