Kosmetologia estetyczna

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym
To zabieg, który od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej. Cieszy się on powodzeniem u kobiet w różnym wieku, z różnymi problemami, zarówno wśród właścicielek wąskiej czerwieni wargowej, jak i pań posiadających naturalnie pełne usta. Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego pozwala uwydatnić usta i nadać im właściwy kształt, jak również stosowany jest bardzo często w celu ich nawilżenia.

Wypełnianie zmarszczek/bruzd
Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w miejscu potrzebującym odnowy, preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy ma elastyczną, bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zmarszczki, czy bruzdy lub brakuje objętości.

Wolumetria brody/policzków
Wolumetria twarzy to tak zwane modelowanie bez użycia skalpela. Jest to zabieg z dziedziny kosmetologii estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Pozwala przywrócić właściwy owal twarzy, poprawić gęstość i jędrność skóry oraz dokonać korekty brody, czy też kości policzkowych.