Sylwia Gunia – właścicielka salonu viP CONTOUR

KOSMETOLOG / LINERGISTKA / TRENER MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Pasjonatka piękna już od najmłodszych lat. Kosmetologia, jako kierunek studiów była dla mnie naturalnym wyborem. Gdy rozpoczęłam pracę w branży beauty, pokochałam zabawę kolorem i kształtem. Zauważyłam, że klientki mają do mnie spore zaufanie, więc zapragnęłam iść o krok dalej. W 2018 roku rozpoczęła się moja wielka przygoda z makijażem permanentnym. Na co dzień zajmuję się pigmentacją upiększającą oraz kosmetologia estetyczną. Z natury jestem perfekcjonistką, więc w swojej pracy dbam o każdy detal. W makijażu permanentnym stosuję nowatorskie techniki, a kształt oraz kolor zawsze dobieram indywidualnie.

Uważam, że do każdego miejsca, do którego warto dojść, nie ma drogi na skróty, więc nieustannie się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje, aby każdy Klient czuł bezpieczeństwo, decydując się na zabieg właśnie u mnie. Zawsze staram się, aby jakość świadczonych przeze mnie usług była na jak najwyższym poziomie. Uczestniczę w licznych szkoleniach oraz konferencjach w branży beauty.

W 2020 roku ukończyłam  specjalizację  w zakresie Trener Linergista na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego na wydziale medycznym z wyróżnieniami za bardzo dobrą pigmentację na egzaminie trenerskim oraz bardzo dobrą obronę pracy dyplomowej.

Jeżeli podoba Ci się moja estetyka pracy, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą. Dołożę wszelkich starań, abyś była w pełni zadowolona!